Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi/serije/dokumentarci - preporuke, komentari, najave

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • Razer
    Registered User
    • Aug 2008
    • 650

    #46
    Hanninbala sam pogledao, čini se da ima potencijala. Suits, odličan naravno. Od ostalih pratim munjeni Shameless (US), nezaobilazni Game of Thrones (nadam se da će biti uzbudljiviji od druge sezone), The Following, Smash, The Americans, Elementary, Touch itd. Ovo su mi neke od boljih, ima tu još

    Comment

    • McG
      McG
      Registered User
      • Mar 2009
      • 210

      #47
      Hannibal je (bar meni) ono kaj su The Following i Cult trebali biti, da bi na kraju ispali žešće bedastoće.

      Comment

      • Razer
        Registered User
        • Aug 2008
        • 650

        #48
        Ajoj Cult Jedino što valja je ova mala čokoladna iz Melrose Placea

        Comment

        • McG
          McG
          Registered User
          • Mar 2009
          • 210

          #49
          Inače nemam običaj otpisati seriju nakon prve epizode, ali ovo je tolko loše da sam napravil iznimku. Fizička privlačnost Jessice Lucas je obrnuto proporcionalna kvaliteti serije.

          Comment

          • Razer
            Registered User
            • Aug 2008
            • 650

            #50
            Vjerojatno ću i ja odustati ubrzo. Bilo kako bilo čekaju se prve dvije epizode šeste sezone Mad Mena

            Comment

            • Pupo
              Registered User
              • Aug 2008
              • 262

              #51
              I tako, gotov spartacus, moćan kraj. Inače, Starz je krenuo s Da Vinci's Demons. Nije loše ovako na prvu, ima potencijala definitivno
              OC Team Croatia crew

              Comment

              • McG
                McG
                Registered User
                • Mar 2009
                • 210

                #52
                Počela je ludnica... Nažalost, dobar dio (n)ovih nadolazećih serija bude ili otkazan u roku odma ili ispal totalno sranje.
                Svake godine ista priča, od ~50ak novih serija, možda ih se ~5 pokaže dostojnim druge sezone.

                Comment

                • Razer
                  Registered User
                  • Aug 2008
                  • 650

                  #53
                  Ma ima ih previše i bez novih. Ali kak si reko, izađe ih hrpa, i onda ih par bude dobrih, ili još gore kad otkažu one dobre. Maloprije sam pogledao posljednje dvije epizode odličnog Elementarya. Dobar kraj, dobro pa nisu napravili ljubavnu sapunicu, jer je bilo dobre podloge za to Bates Motel se pljuje naveliko jer ekipa misli da se može mjeriti s velikim Pshiom, a mislim da joj to nije namjera, nit može bit. Po meni sasvim ok. Hannibal isto. Pogledao prvu epizodu Davincijevih demona, slijedi ostatak, no nije mi baš sjeo najbolje...

                  Mad Men se u posljednjoj petoj, a koliko vidim i u šestoj nastavlja pogoršavati. Prve sezone su bile najbolje po meni. Ne znam jel prati itko Smash... odlična serija, iako je na foru nekog mjuzikla, prolazi mi radi odličnih glumaca i naravno Katherine McPhee . Orphan Black isto solidno za pogledati.

                  Također sam probao gledati Revolution pa odustao nakon par epizoda. Walking Dead ni za lijek ne mogu nastavit gledat, a svi su očigledno ludi za tom serijom. Nakon što sam pogledao prvu i making of prve sezone plus lošu glumu (ili iritantni naglasak), prekrižio sam ju...

                  Od starih serija koje povremeno gledam-Seinfeld, Friends, Sopranos.


                  Od filmova u zadnje par dana sam pogledao nekoliko za preporučiti - The Help, Headhunters i Lawless.

                  Comment

                  • McG
                    McG
                    Registered User
                    • Mar 2009
                    • 210

                    #54
                    Nadam se da bude Irene Adler/Moriarty nastavila sa spletkarenjem - predobar lik, a da ju ne iskoriste za nove pustolovine. Bates Motel je luda serija i super prikazuje uvrnuti odnos majke i sina - ono kaj je stvarno bitno u cijeloj priči, a glumci su itekak dobro utjelovili likove. Oni koji pljuju ionak imaju običaj pljuvati po svemu kaj stvarno vrijedi pogledati, dok usput uzdižu smeća ala Walking Dead. Kaj se tiče jesenskih serija - hrpa proceduralnih bedastoća uz pokoju sve-na-istu-foru komediju. TV kuće se svom silom istaknuti iz mase, a na kraju svi imaju iste/slične serije.

                    Po pitanju filmova, nažalost i to je iz godine u godinu sve veće razočaranje - Iron Man 3 je ispal hrpa nepoveznih scena, dok su za pozadinu uništili jednu od najboljih priča i jednog od najboljih negativaca koje Marvel ima za ponuditi - RDJ fenomenalan ko i uvijek, ali film je baš Disneyevski. Kak je krenulo J.J. Abrams bude (uz masu TV serija) uspješno asimiliral sve važnije franšize samo da se ljudima servira ustajali Sci-Fi uz impresivan CGI. U slučaju da ovakve scene postanu svakodnevica na velikom platnu - kino ulaznica (kaj se mene tiče) može koštati kolko ih volja.

                    Comment

                    • Razer
                      Registered User
                      • Aug 2008
                      • 650

                      #55
                      Klaus forever

                      Family is power. The Original Vampire family swore it to each other a thousand years ago. They pledged to remain together, always and forever. Now, centuries have passed and the bonds of family are broken. Time, tragedy and hunger for power have torn the Original Family apart. When Klaus Mikaelson, the original vampire-werewolf hybrid, receives a mysterious tip that a plot is brewing against him in the supernatural melting pot that is the French Quarter of New Orleans, he returns to the city his family helped build. Klaus' questions lead him to a reunion with his diabolical former protege, Marcel, a charismatic vampire who has total control over the human and supernatural inhabitants of New Orleans.

                      Determined to help his brother find redemption, Elijah follows Klaus and soon learns that the werewolf Hayley has also come to the French Quarter searching for clues to her family history, and has fallen into the hands of a powerful witch named Sophie. Tensions between the town's supernatural factions are nearing a breaking point as Marcel commands his devoted followers and rules with absolute power. For Klaus, the thought of answering to his powerful protege is unthinkable, and he vows to reclaim what was once his - the power, the city and his family. While they wait to see if their sister Rebekah will leave Mystic Falls and join them, Klaus and Elijah form an uneasy alliance with the witches to ensure that New Orleans will be ruled by The Originals once again.
                      BORKED

                      Ovo bi moglo bit dobro

                      Comment

                      • McG
                        McG
                        Registered User
                        • Mar 2009
                        • 210

                        #56
                        OK je bila ta pilot epizoda u sklopu TVD-a, a od viška Phoebe Tonkin nema štete.
                        I da stvari budu bolje, napokon je počelo snimanje Veronica Mars filma, to bude taman da se iskupe za četvrtu sezonu.

                        Comment

                        • Razer
                          Registered User
                          • Aug 2008
                          • 650

                          #57
                          Sjećam se da sam negdje čitao kako su skupljali lovu za snimanje, no nekak sam mislio da od tog neće bit ništa. To su odlične vijesti

                          Comment

                          • McG
                            McG
                            Registered User
                            • Mar 2009
                            • 210

                            #58
                            Novci nisu bili tolki problem, a Kristen Bell je sama bila spremna dati par milijuna, ali bez podrške studija nema filma. Na kraju su skupili i ovce i novce, a film stiže 2014.

                            Comment

                            • Razer
                              Registered User
                              • Aug 2008
                              • 650

                              #59
                              Super

                              Comment

                              • McG
                                McG
                                Registered User
                                • Mar 2009
                                • 210

                                #60
                                U slučaju da još nisi, obavezno pogledaj Hit and Run. Neću ništ linkati da ne pokvarim doživljaj.

                                Comment

                                Working...
                                X