Announcement

Collapse
No announcement yet.

Thermalright AXP-140

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • windfucker
    Registered User
    • Aug 2008
    • 15

    Thermalright AXP-140

    Da ne otvaram novi thread (ionako tog coolera nema kod nas, kolko ja znam)...
    S obzirom na uvjete koje sam gore naveo (horizontalna montaža ventova) sta mislite o ovome?
    Thermalright AXP-140
    Je li ovo malo prenapuhano ili je stvarno "tu negdje"?
    Dakle, trebam nešto za open-case, q6600@3600cca,na oko 1.4V...stabilno,dakako
  • benko
    Registered User
    • Mar 2009
    • 294

    #2
    imas fini proc ak hoce 3,.6ghz 1.4v stabilno

    trebo bi ovaj hladnjak sigurno to izdrzat pogotvo ako je open case

    EDIT:150. post

    Comment

    • windfucker
      Registered User
      • Aug 2008
      • 15

      #3
      Fina ploča (16-fazna reg. napona), fini proc (a fino sam ga i platio,bogme) još samo fali fini cooler sa gorenavedenim uvjetima...inače bi TRUE odavno bio gore, kao i u glavnome računalu...

      Comment

      • benko
        Registered User
        • Mar 2009
        • 294

        #4
        koja ploca??

        Comment

        • maX
          maX
          Registered User
          • Oct 2008
          • 217

          #5
          Asus P5Q Deluxe ako se ne varam

          Comment

          • benko
            Registered User
            • Mar 2009
            • 294

            #6
            fina ploca.....

            Comment

            • windfucker
              Registered User
              • Aug 2008
              • 15

              #7
              Originally posted by maX View Post
              Asus P5Q Deluxe ako se ne varam
              Varaš se.
              Ona je u "glavnome" kompu.
              Ova za "open" ide na ugradnju u element "od ispod" LCD TV-a, vrata, izolacija zvuka sa spužvom i veći volumen zraka od bilo kakvoga standardnoga case-a. Dakle- ormarić vulgaris, jel'...
              Da budem precizan- većinu vremena će setup ići u undervolt/(možda)underclock, tu se još moram malo poigrati u stvarnosti da vidim kako će sve to šljakati...i za grafu, i za proc.
              "Glumiti" će HTPC (znam da je teški overkill), ali planiram ga koristiti i za gejming u fullHD-u na većoj dijagonali (u postupku nabave), sa zvukom preko kućnoga hi-fi setup-a (malo grmljavine tu-i-tamo ne škodi), ali i za stvarčice u duhu ovoga podforuma- zato "open-case", otvoriš vrata i sve je na dohvat ruke, prikopčaš bilo šta "u sekundi", neznam, vodeno za bench, mijenjaš grafe, tra-la-la...i isto tako skineš, jednostavno. Nemaš ograničenja po pitanju HTPC case-a, ni gabaritima, ni estetikom, uvijek se pored TV-a može staviti samo eksterni blue ray (USB) uređaj, a komp- nevidljiv (meni najljepši).IMON, naravno...
              Ploču bih stavio na nosače, a njih na tračnice radi lakšega izvlačenja i manipulacija.
              Eventualno složiti neki "kostur" za nakačiti ventove po strateškim mjestima, nosače za tunele (zračne), sve po sistemu "na par vijaka", sve lako izmjenjivo i dostupno...eto, jeste OT, ali to je plan (zasada).

              Eh, da, ploča koja zaslužuje tu poziciju (nabavljena već).

              Još mi fali taj famozni cooler i napajanje (al' to već znam što ću), i kanta je spremna.

              I još nešto- $%&@ za potrošnju struje, samo me temperature diraju, da se razumijemo, i isto tako, ovo pišem samo zato da se ima bolji uvid u tip i namjenu hladnjaka kojega ciljam.

              @Benko: bez ljutnje, ali suzdrži se od komentara koji nisu sadržajni/korisni/u duhu thread-a, rejting članova ovdje ne određujemo po broju postova već po sadržaju istih.
              Za neobavezne (i ine) informacije i upite koje imaš (barem spram mene) imaš PM, pa ću ti odgovoriti ako znam/mogu. Bez ljutnje, još jednom, samo prijateljski savjet (držim) za opću dobrobit
              Last edited by windfucker; 11.04.2009., 21:39.

              Comment

              Working...
              X