Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi/serije/dokumentarci - preporuke, komentari, najave

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • IcyTexx
    Registered User
    • Aug 2008
    • 179

    #31
    I ja isto jucer gledao...

    Čudna je ipak ta Caprica, nije to taj stil.

    Comment

    • Pupo
      Registered User
      • Aug 2008
      • 262

      #32
      Originally posted by McG View Post
      Jesam, jučer sam pogledal. Radnja je smještena 58 godina prije Galactice, dok je Adama još klinac, a njegov stari je jedan od glavnih protagonista u cijeloj radnji.
      Moram priznati da ako je suditi prema pilotu, da bude daljnjih 18 epizoda u najmanju ruku zanimljivo uz masu spletki. Primeval je isto krenul, tri epizode su već emitirane.
      Gledao sam primevil, ok je. Možda čak i bolje nego prije. Red Dwarf isto nove 3 epizode, onako prosjek.

      Originally posted by IcyTexx View Post
      I ja isto jucer gledao...

      Čudna je ipak ta Caprica, nije to taj stil.
      Neznam baš, čim sam prvi put vidio onog Cilonca il kako se već zove, a i 60 godina ostavlja dosta manevarskog prostora. Sve je to isto samo malo drugačije.
      OC Team Croatia crew

      Comment

      • McG
        McG
        Registered User
        • Mar 2009
        • 210

        #33
        Originally posted by IcyTexx View Post
        I ja isto jucer gledao...

        Čudna je ipak ta Caprica, nije to taj stil.
        Zapravo su serije svaka za sebe, s potpuno drukčijom radnjom i tematikom, tak da nema nekog smisla uspoređivati jednu s drugom i obrnuto.
        Uglavnom krajem godine stiže malo mračnija verzija Galactice i Caprice ispričana sa stajališta onih koji ne prezaju ni pred kim/čim.

        Battlestar Galactica: The Plan
        Battlestar Galactica: The Plan is a television film set in the reimagined version of the Battlestar Galactica fictional universe. Consisting of newly filmed material and compilation of clips from the TV show and mini-series, it reveals the Cylons' plan. The film is scheduled to air in November 2009. Just after The Destruction of the Twelve Colonies, two Cylon agents discuss the problem of the remaining humans, both on the planets, and those who have escaped into space. From there the events of the series are shown from a Cylon perspective, and their underlying plan is revealed. Edward James Olmos states: "When Battlestar fans see The Plan, they’re all going to have to go back and watch the entire series again.

        Comment

        • Razer
          Registered User
          • Aug 2008
          • 648

          #34
          Ja sam se zarazio sa Weedsom Big Bang Theory gledam usporedo, odlična serija također

          Comment

          • Pupo
            Registered User
            • Aug 2008
            • 262

            #35
            Nema baš veze sa serijama al,
            pogledao sam sinoć Tango & Cash, zašto nema novih takvih filmova?
            OC Team Croatia crew

            Comment

            • IcyTexx
              Registered User
              • Aug 2008
              • 179

              #36
              Dobro molim vas sad da neš preporučite jer sam počeo opet gledat BSG ispočetka a to nije dobro... Nemrem stalno to gledat.

              Tražim neš da ubijem vrijeme do The Plana i ponovnog gledanja BSG i Caprice.

              Vidim da ima dosta toga spomenutog, al ak možete preporučit nekaj kaj je najbolje.

              Comment

              • xTreme GaMeR
                Registered User
                • Mar 2009
                • 116

                #37
                Originally posted by IcyTexx View Post
                Dobro molim vas sad da ne? preporučite jer sam počeo opet gledat BSG ispočetka a to nije dobro... Nemrem stalno to gledat.

                Tražim neš da ubijem vrijeme do The Plana i ponovnog gledanja BSG i Caprice.

                Vidim da ima dosta toga spomenutog, al ak možete preporučit nekaj kaj je najbolje.
                meni se cini da ces ti morat na kraju ici na odvikavanje:lol2: od BSG-a

                Comment

                • vservera
                  Registered User
                  • Aug 2008
                  • 73

                  #38
                  ja gledam zabranjenu ljubav, bar sam gledao kad je bila, i villa maria mi je zakon bila.

                  Comment

                  • Quake
                    Registered User
                    • Aug 2008
                    • 291

                    #39
                    Ja od serija gledam samo prison break i dragon ball nema nista do starih crtica

                    Comment

                    • xTreme GaMeR
                      Registered User
                      • Mar 2009
                      • 116

                      #40
                      meni je prison break jedna od najdrazih serija

                      Comment

                      • Quake
                        Registered User
                        • Aug 2008
                        • 291

                        #41
                        QFT

                        Jucer izaso nastavak, izgleda da je odgodena,tj. da ce zavrsiti u 2h izdanju iduci put. Koliko je to tocno nemam pojma i time ce biti kompletno zavrsen PB

                        Comment

                        • IcyTexx
                          Registered User
                          • Aug 2008
                          • 179

                          #42
                          Dio je ove teme...
                          Pogledajte po kojoj cijeni su otišle ove stvari:

                          http://cgi.ebay.com/Battlestar-Galactica-Raptor-Full-Size_W0QQitemZ180338857299QQcmdZViewItemQQptZLH_De faultDomain_0?hash=item180338857299&_trksid=p3911. c0.m14&_trkparms=72%3A1205|66%3A2|65%3A12|39%3A1|2 40%3A1308|301%3A1|293%3A1|294%3A50
                          http://cgi.ebay.com/Battlestar-Galactica-Mark-VII-Viper-Full-Size_W0QQitemZ180338852002QQcmdZViewItemQQptZLH_De faultDomain_0?hash=item180338852002&_trksid=p3911. c0.m14&_trkparms=72%3A1205|66%3A2|65%3A12|39%3A1|2 40%3A1308|301%3A1|293%3A1|294%3A50

                          A ovo su jos neke stvari koje jos nisu prodane... Ajme koje cijene.
                          Shop by department, purchase cars, fashion apparel, collectibles, sporting goods, cameras, baby items, and everything else on eBay, the world's online marketplace

                          Comment

                          • Hei$$e
                            Registered User
                            • Mar 2009
                            • 34

                            #43
                            Prison Break, sve CSI serijale, Lost sam jedno vrijeme pratio i tako...

                            Comment

                            • IcyTexx
                              Registered User
                              • Aug 2008
                              • 179

                              #44
                              McG, nisam znao da si režirao novog Terminatora...

                              Comment

                              • Pupo
                                Registered User
                                • Aug 2008
                                • 262

                                #45
                                Filmovi/serije/dokumentarci - preporuke, komentari, najave

                                Gleda tko što novijeg, ima tko kakvu preporuku za seriju neku? Vikings, Hannibal, Golden boy?


                                Ja trenutno vrijeme upotpunjavam sa Suits. Mogu samo preporučiti da pogledate pilot, jer opisivanje i komentiranje serija mi nije dika.
                                OC Team Croatia crew

                                Comment

                                Working...
                                X