Announcement

Collapse
No announcement yet.

NCASE M1: Crowdfunded Enthusiast Mini-ITX Case

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • McG
    McG
    Registered User
    • Mar 2009
    • 210

    NCASE M1: Crowdfunded Enthusiast Mini-ITX Case

    Spomenul sam ovo kućište Alenu zadnji put kad smo se sreli, a sad kad SilentPCReview napokon ima i službenu recenziju, nema razloga da se ne otvori i zasebna tema. Kućište je osmišljeno i dizajnirano od strane dvojice entuzijasta koji su tražili potpuno aluminijsko kućište što je moguće manjih manjih gabarita, a opet da je u stanju udomiti high-end komponente i AIO, te custom-made vodena hlađenja. Lian-Li je službeni OEM, a cijena se (ovisno o kontinentu) kreće između $150 i $200. [H]ard|OCP forum thread sadrži brdo informacija i konkretnih NCASE M1 konfiguracija.


    IMHO ovo malo čudo tehnike je u svakom pogledu bolje od razvikane konkurencije.
  • Pupo
    Registered User
    • Aug 2008
    • 262

    #2
    Pričao sam Danijelu već da si spominjao kućište koje je vrh, il u samom vrhu svakako. A cijena ni nije pretjerana s obzirom na OEM-a i samo kućište. Jedino što pojede je vjerujem poštarina.
    OC Team Croatia crew

    Comment

    • McG
      McG
      Registered User
      • Mar 2009
      • 210

      #3
      Da, poštarina je zayebana, ali i to ne bi trebal predstavljati neki veći problem s obzirom na količinu modularnosti koja dolazi u paketu.
      Već sam u par navrata prelistal linkanu temu i još uvijek me fasnicira koje i kakve sve kombinacije su ljudi u stanju strpati u to malo kućište.

      Comment

      • Razer
        Registered User
        • Aug 2008
        • 648

        #4
        Brutalan je case Baš gledam temu na HardForumu, strava

        Comment

        • Razer
          Registered User
          • Aug 2008
          • 648

          #5
          Eto par godina nakon ove teme, nisam mogao odoliti da si ga ne priuštim

          Ovo je bio inicijalni setup dok još nisam imao manji cooler. Na kraju je čak fora izgledalo iako je Megahalems stršio, no prašina se počela nemilice skupljati pa je bilo potrebno naći neko trajnije rješenje...


          Comment

          • Razer
            Registered User
            • Aug 2008
            • 648

            #6
            S vremenom je ovaj setup doživio nebrojeno iteracija, no u svakom slučaju ovo je kućište ujedno i ono koje se kod mene zadržalo najduži niz godina, dakle od 2017 pa sve do sada, dakle skoro 6 godina udomljava moje komponente

            Bilo je tu ideja da pored "nekih novih klinaca" napravim switch na nešto drugo, no na kraju sam ipak ostajao na Ncaseu...

            Pa evo i par fotki s trenutnim setupom.


            Comment

            Working...
            X