Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koji monitor?

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • Razer
    Registered User
    • Aug 2008
    • 648

    #16
    Hm, ovo su zbilja pristupačne cijene, ovaj Sami mi se zbilja sviđa u ADM-u...samo se malo "bojim" te velike rezolucije...

    Inače, potpis na Pupino, ja se i dan danas čudim kako taj monitor ima prejeben kut gledanja i valjda nimalo bleedinga...

    Comment

    • benko
      Registered User
      • Mar 2009
      • 294

      #17
      nemoras se bojat pogotovo mi overclockeri nebi smjeli mat straha,fullHD je zakon.

      Comment

      • Razer
        Registered User
        • Aug 2008
        • 648

        #18
        Hehe, nije da se stvarno bojim, samo bih trebao vidjeti kako fullHD izgleda na 23" pa onda procijeniti Ali su cijene zaista privlačne.

        Comment

        • Quake
          Registered User
          • Aug 2008
          • 291

          #19
          Ovako. Uzeo sam si H233H. Monitor je stvarno odlican, nemam APSOLUTNO nikakvih primjedbi. Problem je sto u kuci imam samo jedan TV koji je skoro stalno zauzet od strane drugih ukucana, a u sobi nemam prostora za dodatan TV. Vidio sam na PCE-u Destroyerov monitor Samsung SM2333HD. Sta mislite o njemu, isplati se uzimati? Svoj ne bih mislio prodavati ispod 1500kn, tako da bi nadoplata bila nekih 500-tinjak kuna. Jako mi se svidjela mogucnost tv tunera i to bi mi bila idealna mogucnost pri kupovini...

          Comment

          • timmy
            Registered User
            • Sep 2008
            • 231

            #20
            Ma bježi kvejk od toga, gledanje TV programa na monitoru je stvarno... loše; da ne upotrijebim neki drugi izraz, još pogotovo ako nije dvb-t

            Comment

            • Gilbert
              Registered User
              • Jan 2009
              • 122

              #21
              Ne znam, ja sebi ne bih kupovao nešto takvo.

              Ako misliš gledati TV program iz kreveta, ili iz neke pozicije koja je dosta niža od LCD-a, onda ce ti probleme stvarati loš kut gledanja.

              Vidi sa destrojerom da ti poslika ili veli dojmove oko kuta gledanja iz niže perspektive, ja osobno nisam vidio niti jedna TN LCD da ima zadovoljavajući vertikalni kut gledanja - odozdo.
              Last edited by Gilbert; 07.04.2009., 12:24.

              Comment

              • timmy
                Registered User
                • Sep 2008
                • 231

                #22
                ja gledam nekad utakmice iz kreveta ili igram PES (vjerujem da i tebi za to treba)...i ako si nize od lcd slika je strava tamna i ne valja nista, i ako nije digitalna, stvarno je losa...racunaj ako hoces digit. da ces morat jos dat love za onaj mpeg4 nešto

                Comment

                • Quake
                  Registered User
                  • Aug 2008
                  • 291

                  #23
                  E to mi je bitno, tako reci... A onda mi ne preostaje nista drugo nego uzeti neki USB tuner, posto u komp ne mislim to stavljati zbog OC-a, a Asus Eee nema mogucnosti prosirenja osim USB-a...

                  Comment

                  • timmy
                    Registered User
                    • Sep 2008
                    • 231

                    #24
                    ma kakvi bakarači usb tuneri, ja se ne mogu navic gledat tv program na bilo cemu osim tv-a,kad sam doma sklopim pakt s mamom i sestrom da me puste na miru ako igra barca, da gledam tv u boravku i to je to
                    EDIT: stara inace voli sport pa onda stari i ja nemamo problema nikad

                    Comment

                    • Quake
                      Registered User
                      • Aug 2008
                      • 291

                      #25
                      Stvar je u tome sto bi mi monitor bio na zidu s nosacem, tako da ne bih imao problema s kutom gledanja jer je sve podesivo... U sobi def. moram imati tv, tako da ili ostaje USB neki tuner ili taj Samsung

                      Comment

                      • timmy
                        Registered User
                        • Sep 2008
                        • 231

                        #26
                        ako ti je tv pod mus onda uzmi samsunga

                        Comment

                        • Bullet
                          Registered User
                          • Aug 2008
                          • 280

                          #27
                          Jel itko prati situaciju s monitorima?
                          Ovaj moj je, ima bit, pred izdah. Kad god se zacrni ekran (ulaz u igre, gašenje pa paljenje, sleep, restart..) treba ga iskopčat iz struje i pričekat koji sec pa uključit da bi dobio sliku. Ili je lampa pošla (jer se vidi jako jako slabo da je monitor ipak upaljen) ili će riknut cijeli monitor brzo..
                          Garancija je naravno istekla tako da ništa od reklamacije.
                          Probao sve što se probat da, na kraju krajeva i na drugom PC-u i ista stvar se događa.

                          Uzeo bi si nešto 22-24". Ne igram ali počeo sam dosta radit u PSu, web programiranje itd. pa neka se nađe. Najsretniji bi bio kad bi uzeo nešto polovno da ne moram davat 1500kn+ za novi pa me zanimaju samo prijedlozi da znam šta gledat.

                          Comment

                          • McG
                            McG
                            Registered User
                            • Mar 2009
                            • 210

                            #28
                            Do ~1.500 kn imaš novi Dell U2212HM, U2312HM ili LG IPS231P. e-IPS matrice nisu savršene, ali bez obzira na boljke ipak su miljama ispred TN monitora. Od rabljenog Dell U2412M (~2.000 kn je novi) ili HP ZR2240w (~1.800 kn je novi), ali da su u iznimno dobrom i očuvanom stanju i da ih (ko i nove) imaš mogućnost isprobati prije kupnje. Neovisno o tome kaj si počel puno raditi u PS-u, ako se s tim ne baviš profesionalno - svaki od ovih monitora bude dobar za tvoje potrebe.

                            Comment

                            • Bullet
                              Registered User
                              • Aug 2008
                              • 280

                              #29
                              Pod onim "nešto polovno da ne moram davat 1500kn+ za novi" sam mislio na to da bi htio naći nešto polovno za kojih 700-1000kn da ne bi trebao uzimat isto to samo novo

                              Hvala na prijedlozima

                              Comment

                              • Razer
                                Registered User
                                • Aug 2008
                                • 648

                                #30
                                Po simptomima koje si opisao mislim da bi trebao zamijeniti kondenzatore na monitoru. A u vezi prijedloga da se nadovežem na McG-a, ja bih snimao Dellove U2312HM koji odlaze po 1000kn polovni. Isplati se čekati i eventualno skupiti "koju kunu" više za njega.

                                Comment

                                Working...
                                X