Announcement

Collapse
No announcement yet.

Windows smartphonei - aplikacije, iskustva...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • Pupo
    Registered User
    • Aug 2008
    • 262

    #31
    Nope, bar ne ovaj klasični. Mislim da ni neće biti, jbg. drugačija misao vodilja i moš se slikat.
    OC Team Croatia crew

    Comment

    • Razer
      Registered User
      • Aug 2008
      • 648

      #32
      Kakva je to misao vodilja OS-a bez file managera?

      Comment

      • Pupo
        Registered User
        • Aug 2008
        • 262

        #33
        Nije da ga nema, samo nije u onom klasičnom obliku. Stvar je jednostavno zamišljenja od njih: ako nemaš s čim otvorit taj file na mobitelu, netrebaš ga ni vidjet. Malo tricky, al eo do sad u ovih par mjeseci korištenja, dvaput, tj. u dvije situacije sam mrzio OS zbog toga.
        OC Team Croatia crew

        Comment

        • Razer
          Registered User
          • Aug 2008
          • 648

          #34
          Mali dodatak temi s moje strane

          Nakon što sam gotovo definitivno izjavio da nikad neću imati Windows Phone, desilo se... upravo to

          Od devetog mjeseca prošle godine koristim Nokiu Lumiu 730 (Dual SIM).
          Došla je sa Windows 8.1 Mobile OS-om. Početak korištenja tog telefona je bio strava i užas nakon Androida. OS nedorečen i neispoliran. Aplikacija malo i sve su napravljene kao da su ih djeca u radionici nekoj slagali

          Ali eto, kako je vrijeme prolazilo lagano sam se navikavao na to i onda sam ga uspio apgrejdati na Windows 10.

          Nakon toga je sve počelo ići na bolje. Aplikacije su sad već zrelije i brojnije (no i dalje je to mali broj). Postoji i način instalacije aplikacija ručno (kao .apk-ovi kod Androida), tako da se može zaobići kupovina nekih skupljih aplikacija.

          Sa strane samog telefona, tu nemam ama baš nikakvih zamjerki. Baterija traje preko jednog dana intenzivnijeg korištenja, kamera je vrhunska, zvuk isto tako super.

          Taman sam se naviknuo na njega, no već sam isplanirao da će taj mob ići curi, a ja ću nazad na Android

          Eto to je to ukratko od WP korisnika

          Nego... odlične vijesti za Nokiju, baš čitam danas... izvukli su se iz ralja Microsofta:

          Here is why Foxconn is acquiring Nokia Feature-phone business from Microsoft - Read in Nokia Technologies on Nokiapoweruser




          Jupiii

          Comment

          Working...
          X