Announcement

Collapse
No announcement yet.

Koje tipkalo?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • Bullet
    Registered User
    • Aug 2008
    • 280

    Koje tipkalo?

    Pitat ću ovdje jer ću vjerojatno jedino od vas dobit normalan odgovor.
    Pošto je Asus odlučio izbaciti PS/2 port sa MVG, prevrnuo sam cijelu kuću da nađem USB tipkovnicu no gle čuda, od 4 komada što imam, niti jedna nije USB.

    Dakle treba mi nešto da klikće, što tiše može. Po mogućnosti veliki enter a što se tiče hoda, može kakav god jer sam navikao i na plitki (na netboku) i na duboki (na kompu). Osvjetljenje može a ne mora - ne igra mi nikakvu ulogu.
    Uzet nešto dobro do 300kn ili neku najobičniju Logijevu koju imam kod sebe na poslu?

    Do sada sam koristio neku Key Tronicovu sa media setom i jedino što mi je od tih gumbova bilo korisno je play/pause te fwd/back tipke pa bi bilo dobro da ih i buduća ima.

  • Pupo
    Registered User
    • Aug 2008
    • 262

    #2
    Jel ti nije lakše nabavit ps2->usb adapter ako već imaš tipkalo koje te zadovoljava Tih 300kn koje planiraš potrošit je valjda najgora cifra, izadjes iz domene ovih jeftinjakera a nemas dosta za klikušu.
    OC Team Croatia crew

    Comment

    • Bullet
      Registered User
      • Aug 2008
      • 280

      #3
      Je,vjerojatno je lakše nego ovu koristim već 6-7 godina pa reko da je zamjenim napokon kad već "moram"

      Vjerojatno onda bude neka jeftina jer ne patim za tipkušama al sam pito ovdje da vidim ima li šta zanimljivo što bi mi se svidilo

      Comment

      • Razer
        Registered User
        • Aug 2008
        • 648

        #4
        Nisam baš viđao PS2 na USB adaptere (kod nas) koliko ima USB na PS2, pa je samim time upitna isplativost naručivanja i čekanja s eBaya. U vezi pitanja, ja bih išao ili na neku jeftinjaru ili neku mehaničku. Između po meni jednostavno nema. Čak i da investiraš 300-400kn u neku bolju tipkovnicu iz Logitechove G serije, tipke će otić u 3pm nakon godinu-dvije tipkanja. Imao sam G11 i MX5500. Nakon određenog vremena kvaliteta se svela na tipkanje po tipkovnici za 70kn. Ove ostale nisam probao pa ne mogu reći kakvo je stanje.

        Comment

        • Bullet
          Registered User
          • Aug 2008
          • 280

          #5
          Riješio sam to adapterom, ipak sam navikao na ovu a u servisu imao jedan adapter pa rekoh to je to

          Comment

          Working...
          X