Announcement

Collapse
No announcement yet.

Filmovi/serije/dokumentarci - preporuke, komentari, najave

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • McG
    McG
    Registered User
    • Mar 2009
    • 210

    #16
    Originally posted by Razer View Post
    Budem baš skinuo ovaj Dollhouse, kad veliš da je radi glumice
    Eliza Dushku Dollhouse promo u Google i sve bude ti jasno. Samo nažalost, IMHO radnja je ispala malo bezvezna.
    Originally posted by timmy View Post
    isuse mcg jel ti imas zivot?
    Naravno da imam i naravno da ne gledam to svaki dan bez prestanka. Nije rijetkost da normalno nabavljam epizode određenih serija i onda lagano počinjem gledati kad se skupi nekolko sezona i kad se ima vremena. Primjera radi Galactica je bila na disku s dvije kompletne sezone kad sam ju tek odlučil pratiti.
    Originally posted by Pupo View Post
    McG jel ima kakvih naznaka novim sezonama Primeval, Hotela, Eureke?
    Primeval bi trebala ići treća, a Babylon četvrta sezona ove godine, a sad dal bude kaj od toga - ko bi znal kad se svako malo stignu premisliti i otkazati sve.
    Za Eureku nemam pojma, nisam nikad to pratil kak spada, svega par epizoda sam pogledal.

    Comment

    • Pupo
      Registered User
      • Aug 2008
      • 262

      #17
      Originally posted by McG View Post
      Naravno da imam i naravno da ne gledam to svaki dan bez prestanka. Nije rijetkost da normalno nabavljam epizode određenih serija i onda lagano počinjem gledati kad se skupi nekolko sezona i kad se ima vremena. Primjera radi Galactica je bila na disku s dvije kompletne sezone kad sam ju tek odlučil pratiti.
      Nema boljeg nego pogledat 3 sezone hausa u 3 dana. Sad mi više i nije toliko fora gledat epizodu po epizodu


      tx za info
      OC Team Croatia crew

      Comment

      • benko
        Registered User
        • Mar 2009
        • 294

        #18
        negledam skoro nikad serije ali mucke su mi predobre

        Comment

        • xTreme GaMeR
          Registered User
          • Mar 2009
          • 116

          #19
          meni su neke od najdrazih Lud,zbunjen,normalan ,Malcolm in the middle i ostala sranja...

          Comment

          • IcyTexx
            Registered User
            • Aug 2008
            • 179

            #20
            Gotova je BSG.

            Mislim da ce Caprica bit totalni promašaj.
            Najbolje da napave odmah jos jedan remake BSG-a sa Edwardom Jamesom Olmosom...

            Comment

            • Razer
              Registered User
              • Aug 2008
              • 648

              #21
              Ja prekjučer nabavio jedan nastavak serije "United States of Tara" i mogu reći da je serija...drukčija Uglavnom, svidjela mi se, pa sam nabavio i preostalih 10 nastavaka.

              Inače muku mučim sa nabavljanjem Hotel Babylon prve sezone (a vjerujem da će biti tako i s ostalim), pa ako netko ima nek se javi da se dogovorimo
              Last edited by Optik; 23.03.2009., 19:12.

              Comment

              • McG
                McG
                Registered User
                • Mar 2009
                • 210

                #22
                Originally posted by IcyTexx View Post
                Mislim da ce Caprica bit totalni promašaj.
                Najbolje da napave odmah jos jedan remake BSG-a sa Edwardom Jamesom Olmosom...
                Kak znaš da bude totalni promašaj, a serija još nije ni krenula? Nakon nekolko epizoda se tek skuži dal određena serija valja, tj. dal se ju isplati pratiti. S druge strane sama Galactica nije bila ne znam kakvo oličenje savršenstva u Sci-Fi svijetu. Serija ko serija, koja se jedina našla kao zamjena za StarTrek i nije se baš nečim posebno isticala. Ne bi bilo loše da počneš pratiti još koju seriju (ne mora nužno biti Sci-Fi), da se uvjeriš da završetak Galactice ne znači i prestanak dobrih serija.

                Originally posted by Razer View Post
                Inače muku mučim sa nabavljanjem Hotel Babylon prve sezone (a vjerujem da će biti tako i s ostalim), pa ako netko ima nek se javi da se dogovorimo
                Ako hoćeš, najdemo se pa lako sve tri sezone nabaviš. Kojih 16GB ima sve skupa, a epizode su po 700MB iliti DVDRip.

                Comment

                • Razer
                  Registered User
                  • Aug 2008
                  • 648

                  #23
                  Baš ovaj tjedan kolokviji, i međuispitni rok, pa je gusto Budem te zvrcnio jedan dan iza petka da se dogovorimo

                  Comment

                  • McG
                    McG
                    Registered User
                    • Mar 2009
                    • 210

                    #24
                    Nema problema, kad najdeš vremena javiš.

                    Comment

                    • IcyTexx
                      Registered User
                      • Aug 2008
                      • 179

                      #25
                      Originally posted by McG View Post
                      Kak zna? da bude totalni proma?aj, a serija jo? nije ni krenula? Nakon nekolko epizoda se tek sku?i dal određena serija valja, tj. dal se ju isplati pratiti. S druge strane sama Galactica nije bila ne znam kakvo oličenje savr?enstva u Sci-Fi svijetu. Serija ko serija, koja se jedina na?la kao zamjena za StarTrek i nije se ba? nečim posebno isticala. Ne bi bilo lo?e da počne? pratiti jo? koju seriju (ne mora nu?no biti Sci-Fi), da se uvjeri? da zavr?etak Galactice ne znači i prestanak dobrih serija.
                      Inače ne volim toliko Sci-Fi, al BSG je bila precarska. Tak ce mi sad falit...
                      Gledo sam trailer za Capricu, nije mi to to.

                      Comment

                      • McG
                        McG
                        Registered User
                        • Mar 2009
                        • 210

                        #26
                        Zato velim da treba pogledati nekolko epizoda, pa onda prosuditi, jer sav ovaj promo materijal koji kola prije nego neka serija krene, ne znači ama baš ništ. Primjera radi, u prijašnjim postovima spomenuta serija Dollhouse je imala promo o kakvom neke serije samo mogu sanjati, ali se ispostavilo da serija baš i nije tak dobra kakvom se činila u raznim najavama. Slično tome je prošel i Standoff s predivnom Raquel Alessi u jednoj od glavnih uloga, da bi naposlijeku jedan Tree Hill koji se mnogima nije činil vrijedan truda i para, te su ga skoro ukinuli nakon dvije sezone, iz godine u godinu kupil nagrade i nominacije, dok je sama serija sve gledanija i gledanija. Tak da svi ti traileri, promo materijali i najave nisu pravi pokazatelj kakva bude neka serija.

                        Comment

                        • BladeRunner
                          Registered User
                          • Sep 2008
                          • 5

                          #27
                          How I Met Your Mother, predobro.
                          Californication, vrlo dobro.
                          Big Bang Theory, neloše.
                          Arrested Development, legendarno.
                          P35C-DS3R, [email protected], 2GB Kingmax 666, 8800GTS 320, Seagate 320GB&WD 640GB, Chieftec BH02-B-B-B, Chieftec 550W itd

                          Comment

                          • Razer
                            Registered User
                            • Aug 2008
                            • 648

                            #28
                            Originally posted by McG View Post
                            s predivnom Raquel Alessi
                            Mmmm, nice, tek sam sad skužio da je ovo linkano

                            Originally posted by BladeRunner View Post
                            How I Met Your Mother, predobro.
                            Californication, vrlo dobro.
                            Big Bang Theory, neloše.
                            Arrested Development, legendarno.
                            O čemu se tu radi?

                            Comment

                            • Pupo
                              Registered User
                              • Aug 2008
                              • 262

                              #29
                              McG jesi pogledao pilot Capricae? Jel to radnja ide prije BG ili ima samo neke poveznice s njom?
                              OC Team Croatia crew

                              Comment

                              • McG
                                McG
                                Registered User
                                • Mar 2009
                                • 210

                                #30
                                Jesam, jučer sam pogledal. Radnja je smještena 58 godina prije Galactice, dok je Adama još klinac, a njegov stari je jedan od glavnih protagonista u cijeloj radnji.
                                Moram priznati da ako je suditi prema pilotu, da bude daljnjih 18 epizoda u najmanju ruku zanimljivo uz masu spletki. Primeval je isto krenul, tri epizode su već emitirane.

                                Comment

                                Working...
                                X