Announcement

Collapse
No announcement yet.

eBay / inozemna kupovina - tips and tricks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • Quake
    Registered User
    • Aug 2008
    • 291

    #31
    Ono sto si platio si trebao navesti kao naslov placanja, a to se vidi kod iznosa. Nesto drugo neces moci dobiti...

    Comment

    • Gilbert
      Registered User
      • Jan 2009
      • 122

      #32
      Imam problem. Logitech mi je poslao MX revolution miša kao zamjenu za starog koji ne radi, i sada sam dobio poziv od neke dostavne tvrtke da moram platiti 50 eura troškova carine? Logitech je naglasio da ce miš doći besplatno po mene.

      Može help?

      Comment

      • timmy
        Registered User
        • Sep 2008
        • 231

        #33
        Kako mi ovaj ebay ide na qrac, tek sam sad to otkrio i imam 0 kupovina, i iz Hrv. sam, to im je tamo kao neka šifra za "šugav si".

        Nadjem HX520 za 40$, i prvo lik kaže poštarina je oko 30$, onda kaže ipak je 40$, onda opet dodje pa kaže bit će ekstremno velika poštarina, bolje da ti odustaneš od toga.

        Jebote baš smo jadni. Kad ćemo u EU možda se bar nešto poboljša?!?

        Comment

        • Razer
          Registered User
          • Aug 2008
          • 648

          #34
          Originally posted by Gilbert View Post
          Imam problem. Logitech mi je poslao MX revolution mi?a kao zamjenu za starog koji ne radi, i sada sam dobio poziv od neke dostavne tvrtke da moram platiti 50 eura tro?kova carine? Logitech je naglasio da ce mi? doći besplatno po mene.

          Mo?e help?
          I kako je na kraju zavr?ilo s ovim? Jesi morao platiti carinu?

          Originally posted by timmy View Post
          Kako mi ovaj ebay ide na qrac, tek sam sad to otkrio i imam 0 kupovina, i iz Hrv. sam, to im je tamo kao neka ?ifra za "?ugav si".

          Nadjem HX520 za 40$, i prvo lik ka?e po?tarina je oko 30$, onda ka?e ipak je 40$, onda opet dodje pa ka?e bit će ekstremno velika po?tarina, bolje da ti odustane? od toga.

          Jebote ba? smo jadni. Kad ćemo u EU mo?da se bar ne?to pobolj?a?!?
          I na kraju nisi uzeo PSU ipak? Lik muljači, mo?da je očekivao da će dobiti veći bid-price pa sad baca krafne....

          Comment

          • Gilbert
            Registered User
            • Jan 2009
            • 122

            #35
            Originally posted by Razer View Post
            I kako je na kraju zavr?ilo s ovim? Jesi morao platiti carinu?
            Ne. Do?la dostava i na ruke dala paket bez da sam i?ta morao potisati. Ali u papirima se vidi da su oderali logitech za 430kn.

            carinsko posredovanje - 183kn
            bankovna garancija - 2.85kn
            manipulativni tro?kovi - 18.30kn
            PDV na ocarinjenu robu - 233.67kn
            _________________________________

            Ukupno: 437,79kn.

            Comment

            Working...
            X