Announcement

Collapse
No announcement yet.

Stranica je online; feedback ovdje...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • timmy
    Registered User
    • Sep 2008
    • 231

    #16
    Mislim da ce se Pavisa veceras nalokat ko zvijer povodom toga sto je stranica onlajn
    a Kvejk mogo bi i ti; samo jednom ti je 18

    Comment

    • Pupo
      Registered User
      • Aug 2008
      • 262

      #17
      Originally posted by timmy View Post
      Mislim da ce se Pavisa veceras nalokat ko zvijer povodom toga sto je stranica onlajn
      a Kvejk mogo bi i ti; samo jednom ti je 18
      Jedino da negdje idemo poguzičart na neku feštu, ineče se nema para ni za jesti. No već ćemo nekako proslavit, makar napravili na ljeto neki parti u Požegi!
      OC Team Croatia crew

      Comment

      • skydec
        Registered User
        • Aug 2008
        • 33

        #18
        Ma stranica je zver, svaka čast Razer.

        Samo me zanima dal se trebamo registrirati da bi se logirali ili nam je to već složeno?

        Comment

        • aski
          Registered User
          • Aug 2008
          • 130

          #19
          Originally posted by timmy View Post
          Mislim da ce se Pavisa veceras nalokat ko zvijer povodom toga sto je stranica onlajn
          a Kvejk mogo bi i ti; samo jednom ti je 18
          Kvejk nek se napije, pošto kaže da nije dugo, a Danijela ćemo poslati na večeru sa Salomeom

          Comment

          • Bullet
            Registered User
            • Aug 2008
            • 280

            #20
            Danijele, budem ti pročačko malo po recenzijama. Vidim ima još nekih malih greškica (možda neprimjetnih al svejedno). Trenutno uređujem P5Q-E jer fali jedan dio

            Ostali nek isto pročitaju par recenzija, ukoliko vide kakvu grešku nek mi jave (pošto Danijel spava ) il nek stave ovdje.

            Comment

            • Razer
              Registered User
              • Aug 2008
              • 648

              #21
              Evo me ljudi, probudio sam se upravo Hvala svima na pohvalama, to mi puno znači.

              Inače, da, kako Luka veli, večeras se ide pijančevat Quake vidim također, HB

              Skydec, ostavi mi samo mail na PM, ja te regam, nije problem.

              Gilbert - slika se sa Canonom A410 i Fujifilm Finepix S9600, podloga je kak veli Bullet bijela, ja koristim hammer papir

              @Bullet - nema problema, zato sam vas odmah regao gore

              Comment

              • Razer
                Registered User
                • Aug 2008
                • 648

                #22
                Mali bump teme

                Kroz nekoliko dana (kak budem s vremenom i kolko me sve zajedno bude slušalo ) bi trebala biti i stranica online u istom izdanju kakva je bila prije Skupa sa starim sadržajem. Nažalost nisam napravio backup baze (kao što sam od foruma), pa će biti vraćanje lokalnog backupa, tak da neće biti vijesti i tako nekih sitnica koje su se našle gore. No stare recenzije, vodiči, te overclocking osvrti budu u potpunosti vraćeni.
                P.S. u međuvremenu izvlačim i vraćam stare stvari koje su bile na forumu, a nisam uspio izvući s backupom.


                -tek instalirana Joomla i stavljen template, slijedi uređivanje templatea i ubacivanje sadržaja

                Radi se o Hivemind templateu, no za razliku od starog koji je bio baziran na Joomli v1.5, ovaj će biti na v2.5. Nisam išao na Wordpress, jer sam htio zadržati stari izgled, a ovaj smo template davno prije i platili, kao i ovaj vBulletin, pa šteta da ode u zaborav.


                Comment

                Working...
                X