Announcement

Collapse
No announcement yet.

Corsair upotpunio ponudu sa HX750 i HX850

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • Gilbert
    Registered User
    • Jan 2009
    • 122

    Corsair upotpunio ponudu sa HX750 i HX850



    750 HX - Službene stranice
    850 HX - Službene stranice
    750W - 850W TX seriija - Službene stranice

    Osim standardnih modularnih kablova, HX serija nam nudi i ponešto izmjenjene specifikacije +3.3V i 5V snage. Manje bitna stvar, ali vrijedi zabilježiti. OEM je dalje CWT, stoga kvaliteta ostaje na visokom standardu, ali ako smijem napomenuti da iskoristivost (bez obzira na certifikate 80 PLUS SILVER ) još uvjek nije na razini novih 85+ Enermax-a, jedino ako nisu nešto promjenili u samom dizajnu napajanja (u odnosu na TX seriju).
  • windfucker
    Registered User
    • Aug 2008
    • 15

    #2
    Potez kojem se (definitivno) radujem
    Ionako trebam uskoro u nabavku nečega sličnoga, tako da...
    Gilb, hvala na inf.!

    Comment

    • Quake
      Registered User
      • Aug 2008
      • 291

      #3
      To je ono sto je Corsairu falilo...

      Comment

      • timmy
        Registered User
        • Sep 2008
        • 231

        #4
        dobro da su popunili rupe, sad ima bas svačega od te hx serije, samo da cijene budu ok i super.

        Comment

        • Gilbert
          Registered User
          • Jan 2009
          • 122

          #5
          Originally posted by Gilbert View Post
          ... da iskoristivost (bez obzira na certifikate 80 PLUS SILVER ) još uvjek nije na razini novih 85+ Enermax-a, jedino ako nisu nešto promjenili u samom dizajnu napajanja (u odnosu na TX seriju).
          Moram se ispraviti..

          Da, ugl, 850W model jest novo razvijeni model CWT-a, i bolje je napajanje od TX-a.

          Zanima me, da li je 750W model također novi "DSG" dizajn...

          Cijena 850W modela: 190$ - cca. 1500kn kod nas imho.

          Comment

          • Hei$$e
            Registered User
            • Mar 2009
            • 34

            #6
            IMHO previše, HX1000 je oko 1900kn, stoga mislim da ovo nije baš isplativo.

            Comment

            • Gilbert
              Registered User
              • Jan 2009
              • 122

              #7
              1500kn je HX1000.

              Comment

              • Razer
                Registered User
                • Aug 2008
                • 648

                #8
                Oho, pala cijena Jedini minus tog napajanja je sleeving kablova, što bi bio jedini razlog zašto bih išao na Revolution 1050W...

                P.S, Gilbert vidim da si nabavio Stackera, odakle si uzeo? I jesi zadovoljan sa MX3200? Razmišljao sam si uzeti bežičnu tastaturu za radni komp...

                Comment

                • Gilbert
                  Registered User
                  • Jan 2009
                  • 122

                  #9
                  Stvarno je šteta što u Hrvatskoj nemamo poštenog uvoznika Enermax napajanja jer ovo što trenutno rade je savršeno.

                  Stackera imam par mjeseci, prekrasan je. Ima removable motherboard tray s kojim je lako promjeniti komponente, čak i onima koji ih mjenjaju casto kao npr ti. ...svakodnevno.

                  Uzeo sam ga na PCE, neki dečko ga je osvojio u slo pa prodao.

                  MX3200 je odličan komplet. Tipkovnica me oduševila, ali ja nisam neki brijač na to. Doduše, imao sa G15 rev.1 i ovo mi je bolja pošto su tipke mekše i tiše. Baterije mi traju po 3-4 mjeseca. Miša iz paketa ne koristim, pošto mi je muka s baterijama. Za ovako imam MX rev. a za igranje MX518.

                  Comment

                  • Razer
                    Registered User
                    • Aug 2008
                    • 648

                    #10
                    Aha, imam i ja Stackera, ali onu prvu verziju, a pošto znam da ih nema više, zanimalo me odakle tebi taj

                    Inače se slažem da je case odličan, i unatoč tome što sam dobio ponuda za njega, ne prodajem ga, iako mi stoji pored ormara

                    Tipkovnica je odlična da, vidio sam kako izgleda. Kad bi postojala žična verzija iste, to bi bilo izvrsno, no dobro.

                    U vezi Enermaxa, pa uzeti izvana i to je to. 1050W model je 20-ak $ skuplji od HX1000W.

                    Comment

                    • Gilbert
                      Registered User
                      • Jan 2009
                      • 122

                      #11
                      Ma dobro, kilovatna su za amere i žešće klokere. Nama bi bila primamljiva liberti eco i eco 80+ serija, zajedno sa vec dobro poznatom 82+ serijom.

                      Da imam novca, svakako bi uzeo jednog revolutiona, ali realno nitko nema potrebe za takvim napajanjem. I sam si svjestan kaj sve "mali" VX550 može da drži. Onda zamisli još 30% snažnijeg TX750...što on sve može da tjera, pa onda takva dva u HX1000...

                      Comment

                      • Razer
                        Registered User
                        • Aug 2008
                        • 648

                        #12
                        Uzeo bih tak nešto u tom rangu, jer može povući sve što treba, ima modularne kablove (ubij me, al nemaš kud s morem ne-modularnih kablova...), dosta PCI-E konektora, i 2x 8-pin EPS konektore...

                        Svjestan sam realnosti, no kako velim, neka jeftinija napajanja nemaju takvo što, pa...

                        Možda ovaj HX850W, no nekako mislim da i neće biti nešto jeftiniji od kilovatnog modela, možda se varam...

                        Comment

                        • Gilbert
                          Registered User
                          • Jan 2009
                          • 122

                          #13
                          Da, nece biti jeftinije....Tu negdje...

                          Baš me zanima kako će OW na JG ocijeniti nove Corsaire, jer ono što je jedan Galaxy Evo i Revolution serija pokazali na reviewima, se ne može ponoviti tako lako.

                          Comment

                          • Razer
                            Registered User
                            • Aug 2008
                            • 648

                            #14
                            Da, vidjet ćemo, i mene zanima. Kad bi bio u rangu ispod 1200kn, to bi bilo super, no vjerujem da je za tako nešto ipak namijenjen HX750W model, imho...

                            Comment

                            • Quake
                              Registered User
                              • Aug 2008
                              • 291

                              #15
                              Ja ako budem uzimao napajanje, seasonic gold FTW... 90% efikasnost

                              Comment

                              Working...
                              X