Announcement

Collapse
No announcement yet.

MSI predstavio "Memory lover" ploče

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • Bullet
    Registered User
    • Aug 2008
    • 280

    MSI predstavio "Memory lover" ploče

    Koliko god netko mrzio MSI, ovo mi se čini predobro za neku jaču radnu stanicu. Mada nisam ni ja ljubimac "hibrida" no 4x4 je sasvim dobra kombinacija. Isto tako, vidim da su poradili dosta na layoutu i na 8D stvarno nemam zamjerki, ovako na prvi pogled.
    Jesu malo ukenjali boje al to je MSI
  • Pupo
    Registered User
    • Aug 2008
    • 262

    #2
    Čisto sumnjam da se istovremeno može koristiti ddr2 i ddr3 memorija tako da su ploče gotovo kao i svaka druga sa 4 memorijska utora. Jedino što ove ploče omogućavaju lakši i kasniji prelazak sa ddr2 na ddr3 memoriju.

    "Out of the two, the 790GX-8D seems a bit more versatile, compatible with AMD's AM3 processors with DDR2-1066 or DDR3-1333 RAM (using bypass) while also capable of supporting the AM2+ CPU with DDR2 RAM. Up until now, you had to choose between DDR2 or DDR3, but not both."



    Tako da workstation like priča otpada.
    OC Team Croatia crew

    Comment

    • Bullet
      Registered User
      • Aug 2008
      • 280

      #3
      Da al uzmi u obzir da ti treba i procesor koji podržava ili DDR2 ili DDR3 kad je u pitanju AMD tako da, ukoliko se odlučiš na "bolji/noviji" procesor koji ima DDR3 memorijski kontroler, nemoraš kupovat i novu ploču koja podržava DDR3 memoriju.

      Bilo kako bilo, nebi ju ja uzeo, al kao što rekoh, nekom će dobro doći ovakvo nešto.

      Comment

      • Pupo
        Registered User
        • Aug 2008
        • 262

        #4
        Potpuno se slažem s tim što kažeš, odgovor je bio na ono radna stanica/puno memorije. Čeka se odgovor iz ASrocka
        OC Team Croatia crew

        Comment

        Working...
        X