Announcement

Collapse
No announcement yet.

Problemi s USB memorijom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • xTreme GaMeR
    Registered User
    • Mar 2009
    • 116

    Problemi s USB memorijom

    Ja sam jos za novu godinu (2009) dobio svoj novi A-Data Usb stick C802 8GB.Nesto me zezalo u vezi stavljanja fileova od jedno 4-5GB - izbaci neki error i nece prebacit file na USB.To mi se dogodilo kada sam prebacivao na njega neki .rar file od 4GB,a inace ga natrpam filmovima i sl. do kraja i sve 5! BTW.Probao sam to na 3 kompa i laptopu = error i nece da prebaci...
    Misljenja??
    Ako imate slicnih problema slobodno ih postajte ovdje...
  • Pupo
    Registered User
    • Aug 2008
    • 262

    #2
    A da formatira? u NTFS? Pa da mo?e primit datoteku veću od 4gb. Uglavnom problem je u datotečnom sustavu.

    EDIT:

    Windowsi ti neće dati da formatira? u NTFS ali skini program za formatiranje, swisstool il tako nekako i s njim će? moći formatirat u NTFS!
    OC Team Croatia crew

    Comment

    • xTreme GaMeR
      Registered User
      • Mar 2009
      • 116

      #3
      Hvala na informaciji,neznam kako ali ovo nisam znao ,to je valjda ono ko sto xp ne prepoznaje vise od 3,25GB rama...

      Comment

      • xTreme GaMeR
        Registered User
        • Mar 2009
        • 116

        #4
        znam za swisstool ili kako se vec zove,ima isto i onaj magic hdd ili tako nesto

        thanks!

        Comment

        • benko
          Registered User
          • Mar 2009
          • 294

          #5
          ako imas vistu mozes ga formatirat njegovim alatom jer u visti podzava ntfs format

          Comment

          • xTreme GaMeR
            Registered User
            • Mar 2009
            • 116

            #6
            @benko:
            zalim ,ali ne,ja koristim win xp...btw.mogo si to vidjet u "moj komp"

            Comment

            Working...
            X