Announcement

Collapse
No announcement yet.

Last.fm

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • Sphinx
    Registered User
    • Jan 2009
    • 45

    Last.fm

    Last.fm je site koji spaja ljubitelje glazbe . Naime radi se o tome da se instalira mali program koji prati sve sto vi slusate, i on to sprema. Tada (ako vi to zelite) vas spaja s osobama slicnog glazbenog ukusa, i predlaze vam glazbu slicnu toj. Dosta je slicno facebooku, myspaceu i takvim community-ma, ali je ipak drukciji, jer je i na neku ruku koristan.

    Za vise informacija odite na http://www.last.fm

    Ako nas se skupi dovoljno mozemo napraviti octc grupu
    Burn the heretic. Kill the mutant. Purge the unclean.
  • McG
    McG
    Registered User
    • Mar 2009
    • 210

    #2
    Po kvaliteti je Last.fm miljama ispred Facebooka, MySpacea i sl. društvenih mreža. Za razliku od ostalih nije zagađen masom adolescentnih i još k tome priglupih postova, niti se cijela stvar zasniva (isključivo) na otvaranju profila i međusobnom chatanju ili opsesivnom skupljanju "prijatelja" ili pak bijesnom pretraživanju hrpe profila samo da se napiše koji post ili doda još jedan prijatelj.

    Comment

    • Sphinx
      Registered User
      • Jan 2009
      • 45

      #3
      + Nema nabijanja nepotrebnih albuma i slika, i komentiranja istih .

      Evo moj --> http://www.last.fm/user/Sphinx03
      Burn the heretic. Kill the mutant. Purge the unclean.

      Comment

      • McG
        McG
        Registered User
        • Mar 2009
        • 210

        #4
        Kak god okreneš Last.fm (za razliku od dobre većine) funkcionira bez postanja i dodavanja prijatelja, a korisniku je dosta da pregleda preporuke za muziku.

        Listen to music from McG_’s library (190,461 tracks played). Get your own music profile at Last.fm, the world’s largest social music platform.

        Comment

        • Razer
          Registered User
          • Aug 2008
          • 648

          #5
          Evo i mog profila:

          The world's largest online music service. Listen online, find out more about your favourite artists, and get music recommendations, only at Last.fm


          U početku ga nisam toliko koristio, al sad sam se jednostavno navuko na njega Ne mogu započeti dan a da ne pronjuškam po njemu, bilo da se radi o mojim statsima, potrazi za novim izvođačima ili novim albumima postojećih.

          Comment

          • McG
            McG
            Registered User
            • Mar 2009
            • 210

            #6
            Pod okriljem noći uvode nove mogućnosti za (još) lakše pregledavanje virtualnih fonoteka.

            Comment

            • Razer
              Registered User
              • Aug 2008
              • 648

              #7
              Stvarno ga dotjeruju non stop. Recimo oni njihovi "Labsi" koji su u beti, također odlični.

              Comment

              • Razer
                Registered User
                • Aug 2008
                • 648

                #8
                Palo 100k scrobblova Otkad sam si stavio na mob muzike, i instalirao Last.fm Scrobbler, ne gasi se

                Comment

                • McG
                  McG
                  Registered User
                  • Mar 2009
                  • 210

                  #9
                  Složi si (ako već nisi) još i AllMusic, čisto da lakše pratiš izlazak novih albuma.

                  Comment

                  • Razer
                    Registered User
                    • Aug 2008
                    • 648

                    #10
                    Nisam si to složio, budem pogledao, tnx. Nekako informacija o novim izdanjima na ovaj ili onaj način stigne do mene, pa se nisam previše trudio oko automatiziranih rješenje

                    Comment

                    • McG
                      McG
                      Registered User
                      • Mar 2009
                      • 210

                      #11
                      Ja sam se isto prije oslanjal na usmenu predaju i kojekakve popise, samo da bi se pogubil uvijek iznova.

                      Comment

                      • Razer
                        Registered User
                        • Aug 2008
                        • 648

                        #12
                        Evo regao sam se, polako se snalazim, al izgleda da ne renda baš najbolje stranicu u Firefoxu Dio ispod headera je malo posječen...

                        Comment

                        Working...
                        X