Announcement

Collapse
No announcement yet.

Biciklizam

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • Razer
    Registered User
    • Aug 2008
    • 648

    Biciklizam

    Sad vidim da nemamo zasebnu temu za bajkere, a znam da ih ovdje imamo

    Pa evo, ponosni sam vlasnik Genesis Winnera MX8. Kupljen 2010 u 8. mjesecu.

    Od dijelova koji su otišli - pogonska osovina i lanac. Nakon čega sam napravio mali upgrade i promjenu nekih dijelova...vanjskih (Schwalbe CX Comp 26x2.0, semi-slick) i nutarnjih guma (Continental), kompletnog prednjeg pogona s kurblama (Deore FC-M590), zadnje kasete (Deore HG50) i lanca (Deore HG-53+Sram Powerlink). Uzeo druge gripove, pedale (neke Wellgo), zaštitu za lanac i ciklometar (Sigma BC509). Nije puno ali čovjeka veseli Evo i par fotki....

    Rev 1:



    Rev 2:



    Sad je već neko vrijeme obješen na zidu pored kreveta

  • domis
    Registered User
    • Dec 2013
    • 11

    #2
    a rucka kocnice? jos pleše ko sevka na brodu?

    Comment

    • Razer
      Registered User
      • Aug 2008
      • 648

      #3
      Eto ga, moro je on Prednja lijeva je nastradala u dva navrata, pa otada nije ista, al sredit ćemo i to, samo da prođu kolokviji i brige s faksom

      Comment

      • aski
        Registered User
        • Aug 2008
        • 130

        #4
        Imam tri Kone doma. Scrap 2007, CinderCone 2010 i Stab Deluxe 2010.
        Prva je moj prvi pravi bike, CC vozim i dalje, a Stab od kraja 2010. stoji ne vozen. Bilo je par pokusaja prodaje, ali nije islo

        Na CC moram staviti nove gume, pakne, lanac i kazetu. Inace nisam u formi jer sam bio na Erasmusu pola godine pa je sva forma osim alkoholne pala.
        Sad sam se toga ostavio i vratio zdravom zivotu. Za sad trcanje, a krajem mjeseca dovozim bike u Rijeku

        Sent from my LG-E975 using Tapatalk

        Comment

        • Razer
          Registered User
          • Aug 2008
          • 648

          #5
          Tri Kone? To za svaku namjenu a?

          A vidim po fotkama da je Erasmus bio buran

          Comment

          • aski
            Registered User
            • Aug 2008
            • 130

            #6
            Sa Scrapom sam poceo voziti malo zesce, a kasnije sam krenuo u DH i kupio Stab. Kako mi je Scrap kratak za duze voznje, kupio sam i Blast Deluxe 2009 u ljeto 2010. Na jesen 2010. krenuo s DH, ali sam imao problema. Jedan pad me izbacio na mjesec dana. Kad sam se vratio, obnovio sam ozljedu. U proljece 2011. sam se kratko vratio, ali mi je nedostatak auta bio veliki problem pa sam odustao od toga.
            Htio sam par puta prodati bike, ali nije islo.
            Blast sam dao za objektiv tipu iz Krapine

            I onda sam ljeto 2011. proveo na Scrapu, ali sam se namucio dok nisam skupio lovu. I onda na jesen kupio Cinder Cone i od tad nista novo.

            Scrap necu nikad prodati, s tim bikeom sam presao oko 7k km CC mora na obnovu kako sam i pisao, a Stab nazalost skuplja prasinu

            O Erasmusu ne znam sto reci, najbolji semestar ikad. Da nisam zadnja godina faksa, sad bi jos uvijek svirao ku*cu po Poljskoj Tamo polozio 4 predmeta preko Powerpoint prezentacija i nekih glupih testica (10 slideova za nauciti ) i projekata. Dva nisam jer ih nisam imao s cim mijenjati.

            Sent from my LG-E975 using Tapatalk

            Comment

            Working...
            X