Announcement

Collapse
No announcement yet.

Foxconn Black Ops review by Quake

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • Optik
    Registered User
    • Aug 2008
    • 105

    Foxconn Black Ops review by Quake

    Link_na_recenziju

    Bravo kvejk, steta sto nisi isprobao suhi led na NB-u, no bit ce prilike-nadam se

    Samo tako nastavi.

    ps.nadam se da ces jos malo potjerat E8600
  • Razer
    Registered User
    • Aug 2008
    • 648

    #2
    Re: Foxconn Black Ops

    Je, super ide...znam da je pričao da potežu na 600 tek sa DI-em, a on je uspio 590MHz. Ne sumnjam da će ići više sa nečim žešćim

    Comment

    • Pupo
      Registered User
      • Aug 2008
      • 262

      #3
      Re: Foxconn Black Ops

      Pridružujem se optiku u hvalama. Stvarno dobro obavljen posao, kao i uvijek na ovom sajtu/forumu. Stvarno je lijepo vidjeti ovakav komad hardvera u domaćim rukama koji je skup ali isto tako i rijedak. Ploča stvarno izaziva WoW efekt a to i dokazuje performansama. Hlađenje isto tako dobro riješeno. Izgleda da na kraju da je najlošije riješeno zračno hlađenje ali valjda takva ploča nije ni namjenjena da bude na zraku

      Sad jedno pitanje kvejku i rejzeru. Kada će neka ploča iz mid rejnđa?? Pa nema svatko 1500-2500kn za ploču. Još će reći ljudi da ste se umislili. Samo DFI, DFI, Foxconn... Sve haj end ili pokušavaju biti haj end makar cijenom

      Samo ako se bude ikad radilo na Gigabyte-u ne dajte Razeru. To će odmah progorit
      OC Team Croatia crew

      Comment

      • Razer
        Registered User
        • Aug 2008
        • 648

        #4
        Re: Foxconn Black Ops

        Hehe, potrefilo se baš Bit će sad novih stvari gore od Biostara TP45, I45 te DFI LP DK P45 T2RS. A pitat ću Darka jel može nabaviti i Plus verziju (ide ko blesava, vidio sam i 680MHz FSB na XS-u) za recenziju

        A za Gigabyte...uff, taman dolaze dvije za vikend

        Comment

        • Quake
          Registered User
          • Aug 2008
          • 291

          #5
          Re: Foxconn Black Ops

          Hvala na podršci. Inače razer me prislio s pisanjem č,ć i toga...
          što se tiče za suhi led i to, bit će definitivno... Tu su dvije black opsice,pa ako jedna ode neće biti problem E8600 testiranje bi trebalo biti ovaj vikend ja se nadam... Napravio sam oko 9.5xx što me nije zadovoljilo, ali procesor lijepo ide. 1.5v @ 4.8GHz za 3D Mark,te 1.15v za 4GHz

          što se tiče ploča nešto ničeg ranga, kroz koje vrijeme će na testu biti DFI P45 mATX ploča, koja je trenutno jedna od dosta traženih ploča

          Sto se tice zračnog hlađenja, dovoljan je vent na 1000 okretaja i temperaturu će držati na ~40°C, dok pasivno i nije najbolje riješeno

          Comment

          Working...
          X