Announcement

Collapse
No announcement yet.

Auto/moto/F1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts
  • maX
    maX
    Registered User
    • Oct 2008
    • 217

    #31
    ja danas zamijenio konfu za auto, sad imam doma dvije citroen xantie

    Comment

    • xTreme GaMeR
      Registered User
      • Mar 2009
      • 116

      #32
      Jel netko ko je blizu SL.Broda mozda bio na moto-susretima??Ja sam bio i bilo je zaaaaakoon!! evo utrke ubrzanja sam stavio na jubitu,uskoro cu stavit i defile (snimljeno sa motora)..Da ste samo vidjeli,neki lik je napravio home-made formulu,ima 2.0 boxer motor iz Caravelle i ide ko nenormalna,evo slike od formule i link za utrke ubrzanja dole:
      Šesti moto-susreti u Slavonskom Brodu - Mega Bikers Susret.Ovo su utrke ubrzanja,ali na zalost nije sve snimljeno.Još puno videa od ovih susreta dolazi uskor...

      Comment

      • Pupo
        Registered User
        • Aug 2008
        • 262

        #33
        Blago tebi kada si blizu broda pa si mogao ići.


        Smiješ stavit još koju sliku
        OC Team Croatia crew

        Comment

        • xTreme GaMeR
          Registered User
          • Mar 2009
          • 116

          #34
          Originally posted by Pupo View Post
          Blago tebi kada si blizu broda pa si mogao ići.


          Smiješ stavit još koju sliku
          hehe,ja sam U brodu i nema problema evo defile i evo jos nekih LUUDIH slika,onaj nabrijani skuter,to je od mog brata,ima 25ks (Top Performance kit-masina auspuh i vodeno i jos svasta iz zagreba)





          Comment

          • Pupo
            Registered User
            • Aug 2008
            • 262

            #35
            Si siguran da skut ima 25ks? To nije baš malo za skuterod 50-70ccm!
            OC Team Croatia crew

            Comment

            • xTreme GaMeR
              Registered User
              • Mar 2009
              • 116

              #36
              Originally posted by Pupo View Post
              Si siguran da skut ima 25ks? To nije baš malo za skuterod 50-70ccm!
              siguran da sigurniji ne mogu biti..to je masina od 70ccm nabrijana ko vrag,nema sta nije radjeno na njoj.ima 20-25ks ovisno o velicini karburatora,dizni za gorivo i tako tih sitnica,filteru bla bla...izmedju ostalog pa Boze mili to mi je brat,uvijek kad je on nesta ceprkao po tome ja sam gledo i tako (jos i prije nego sto je stavio kit)

              EDIT: skuter ide 140km/h i propinje se na zadnji na startu,a zvuk je bolestan,snimit cu malo kad budem imao priliku pa cu postati

              Comment

              • timmy
                Registered User
                • Sep 2008
                • 231

                #37
                daj molim te kako si to izmjerio da ima 25KS? jebote sta to radi na 20k rpm?

                Comment

                • Pupo
                  Registered User
                  • Aug 2008
                  • 262

                  #38
                  Originally posted by timmy View Post
                  daj molim te kako si to izmjerio da ima 25KS? jebote sta to radi na 20 rpm?
                  Ako pila stvarno ima 25ks (što je moguće) vrti se na oko 14-15 tisuća. Obični skuteri se vrte oko 6k, onda dalje što je nasviraniji više se vrti...
                  OC Team Croatia crew

                  Comment

                  • xTreme GaMeR
                    Registered User
                    • Mar 2009
                    • 116

                    #39
                    Originally posted by timmy View Post
                    daj molim te kako si to izmjerio da ima 25KS? jebote sta to radi na 20k rpm?
                    sta radi na 20k rpm? ide ko blesavo,vuce ko blesavo,propinje se,moze se vozit kolko oces na zadnjem jer je motor jak a ne ko ove danasnje kosilice od motora sto mogu 2m vozit na zadnjem.nezna se bas na kolko se vrti jer nema obrtomjer nazalost,a za masinu znam da ima ok0 20-25ks zato sto je sam kit kad se uzme,znaci bez auspuha (od tog kita) ima 20ks,a moj brat je jos kupio taj auspuh isto od Top Performansa (oko 3500kn novi) i jos je dodatno nesta radjeno poslje kupovine kita od 70ccm.motor ide 140km/h UZBRDO i na ravnom a ide nekih 150km/h nizbrdo,moze se zapalit guma na startu,moze se propet na zadnji dok ides 100km/h.nije motor regan pa se sad nemoze vozit,al kad se bude vozio snimit cu ga malo na zadnjem i tako da vam mogu pokazat
                    da da,to je Gilera Runner """""50"""""SP,ima elektronsku blokadu tako da kad ima murije samo stisne jedno dugme i onda ide 50km/h ,inace bez problema obrije sve moguce runnere (sp(50ccm 2stroke),vx(125ccm 4stroke),vxr(200ccm 4stroke),a obrije i ove novije al ne bas kao ove starije.zasad je to najbrzi gilera runner u cijelom brodu i u okolici,ali ne bih bas rekao da je i u hrvatskoj,zato sto je ovo 2 stupanj od 3 stupnja friziranja u Top Performansu,a najbolja stvar je to sto motor trosi 13l na 100km!!

                    ne da mi se vise pisat a ovo nije ni pola price o ovome ultra-zanimljivom motoru,kada vam postam neke slike i video sve ce vam biti jasno,to je to od mene za sada

                    Comment

                    • xTreme GaMeR
                      Registered User
                      • Mar 2009
                      • 116

                      #40
                      Originally posted by Pupo View Post
                      Ako pila stvarno ima 25ks (što je moguće) vrti se na oko 14-15 tisuća. Obični skuteri se vrte oko 6k, onda dalje što je nasviraniji više se vrti...
                      pa naravno da ima 25ks i pogodio si,vrti se na nekih 14-15k rpm,trebate samo cuti taj zvuk...

                      Comment

                      • maX
                        maX
                        Registered User
                        • Oct 2008
                        • 217

                        #41
                        13l na 100km? LOL

                        ma nema do auta, jebote skuter... da hocu imat prijevozno sredstvo koje trosi 13l na 100km uzeo bi nekog BMW-a E30 peticu, 525i recimo i to bi bila uzivancija

                        Comment

                        • xTreme GaMeR
                          Registered User
                          • Mar 2009
                          • 116

                          #42
                          Originally posted by maX View Post
                          13l na 100km? LOL

                          ma nema do auta, jebote skuter... da hocu imat prijevozno sredstvo koje trosi 13l na 100km uzeo bi nekog BMW-a E30 peticu, 525i recimo i to bi bila uzivancija
                          puno trosi al recimo meni je veci gust vozit se na nekom divljem nabrijanom skuteru nego u autu

                          Comment

                          • Pupo
                            Registered User
                            • Aug 2008
                            • 262

                            #43
                            Originally posted by maX View Post
                            13l na 100km? LOL

                            ma nema do auta, jebote skuter... da hocu imat prijevozno sredstvo koje trosi 13l na 100km uzeo bi nekog BMW-a E30 peticu, 525i recimo i to bi bila uzivancija
                            prvo se provozaj na motoru pa da vidiš šta je uživancija A i BMW koša malo više od naturpijanog skutera
                            OC Team Croatia crew

                            Comment

                            • maX
                              maX
                              Registered User
                              • Oct 2008
                              • 217

                              #44
                              ma kosta kurac vise... za 2500-3000E se slozi posten BMW, a ako je buraz od gejmera dao 3500kn za jebeni auspuh onda mi je sve jasno sto se tice "naturpijavanja" skutera

                              Comment

                              • timmy
                                Registered User
                                • Sep 2008
                                • 231

                                #45
                                Originally posted by maX View Post
                                13l na 100km? LOL

                                ma nema do auta, jebote skuter... da hocu imat prijevozno sredstvo koje trosi 13l na 100km uzeo bi nekog BMW-a E30 peticu, 525i recimo i to bi bila uzivancija

                                kakav danak neiskustvu, nakon cca 10 sekundi na motoru zaboraviš na bilo kakve aute ovog svijeta.

                                Comment

                                Working...
                                X